הגוש הגדול בתל אביב , מעוניינים לקנות או לשכור דירה ?

הגוש הגדול 

הגוש הגדול
הגוש הגדול

תל אביב מאז ומתמיד נחשבת למקום הנחשק ביותר לגור בו, כבר מגיל צעיר. תל אביב התוססת מציעה לנו שכונות רבות לגור בה, עם שותפים או עם ילדים, ביניהם שכונת הגוש הגדול אשר נמצאת ברמת אביב.

את רמת אביב כולם מכירים, שכונה שנחשבת יקרה יחסית וניתן למצוא שם ידוענים רבים. אך האם אתם מכירים את השכונות שבה? אם אתם מעוניינים לשכור או לקנות דירה באזור, תוכלו לבדוק על דירות פנויות בגוש הגדול.

הגוש הגדול היא שכונה ברמת אביב, וגם כונה כך בשל גודל המתחם עליו משתרעת שכונה זו – שטח של 1067 דונם. השכונה גובלת עם רחובות רבים בתל אביב כמו פרופס, לוי אשכול, איינשטיין ועוד אזורים נוספים כמו חוף תל ברוך ואזורי חן. התכנון העתידי של השכונה הולך לגבול גם עם רחוב אבן גבירול המוכר.

 

למי מתאים לגור באזור הגוש הגדול?

כמו כל רמת אביב, נראה כי השכונה מתאימה בעיקר למשפחות צעירות ומבוגרים, אך ללא ספק גם צעירים שמעוניינים לשכור דירה יוכלו לגור בשכונה זו בשל מיקומה. עם זאת, מדובר על אזור יקר יחסית כך שהסיכוי לראות צעירים הוא קטן יותר, שכן כנראה יעדיפו אזורים זולים יותר בתל אביב.

ההתאמה למשפחות היא ללא ספק בגלל מה שיש לשכונת הגוש הגדול להציע. אם אתם מעוניינים במקום שקט יחסית עם אוכלוסייה של משפחות, בשכונה זו תוכלו למצוא מרכזים מסחריים קטנים, פארק, סניפי בנק ומרכולים.

קניית דירה בגוש הגדול יכולה להיעשות על ידי מתווך נדל"ן או באופן עצמאי של חיפוש דירות. תוכלו לפתוח את העיתונים ולבדוק אילו דירות מוצעות שם למכירה, וכן לבצע את החיפוש גם באינטרנט, כמו למשל באתר יד 2 ובאתרים נוספים. כך באותו אופן לגבי השכרה, כאשר רבים לא יעדיפו את התיווך בשל ההוספה הכספית הכרוכה בכך.

ואם אתם מאלו שדווקא רוצים למכור את הדירה שלכם הנמצאת בגוש הגדול, ההמלצה היא בדרך כלל להיעזר בגורם מקצועי שיעזור לכם למצוא קונים במהירה ולעשות את התהליך במהירות וקלות. עם זאת, אכן שוב מדובר על הוצאה כספית נוספת, ולא כולם מעוניינים בכך.

בין אם אתם שוכרים או מעוניינים לקנות דירה בגוש הגדול, מומלץ קודם כי תבצעו השוואה וסקר מחירים כללי, וכן כמובן מומלץ כי תבדקו כמה דירות על מנת לקבל תמונה חלקית על מאפייני הדירות בשכונה ומחיריה.

george

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Next Post

מוזיאון תל אביב לאמנות

ד אוק 29 , 2014
מוזיאון תל אביב לאמנות מוזיאון תל אביב לאמנות הוא אחד המוזיאונים המובילים בארץ בתחום האמנות המקומית והבינלאומית. המוזיאון החל את דרכו בשנת 1932 כשאת היוזמה להקמתו הביא ראש העיר הראשון של תל אביב, מאיר דיזינגוף. מוזיאון תל אביב נפרש היום על פני שלושה בניינים שונים; ביתן הלנה רובינשטיין, בניין ראשי […]
שינוי גודל גופנים