סליקה סלולרית

 

סליקה סוללרית היא אחת מבין סוגי הסליקות המובילות ביותר בשוק. מדובר על סליקה דרך המכשיר הסוללרי בכל מקום בו נהיה ללא תלות בתשתית כלשהי. הסליקה מתבצעת דרך מכשיר אשר מחובר לטלפון ולאפליקציה בה אנו סולקים את האשראי של הלקוח ומקבלים בסופו של דבר מס' אישור על העסקה שעשינו במידה והיא עברה.

איך עובדת סליקה סלולרית?

סליקה סלולרית היא סליקה של כרטיסי אשראי אשר מתבצעת דרך המכשיר הסוללרי החכם שלנו הסמארטפון, המכשיר מחובר לחברת האשראי דרך אפליקציה וכן קורא כרטיסים אשר מחובר אליו תלוי בסוג הטלפון שיש ברשותנו, בין אם זה מערכת של אייפון או אנדרואיד. על מנת לבצע עסקה יש לבקש מהלקוח את מספר האשראי+ התוקף+ ת"ז+ 3 ספרות אחורית בגב הכרטיס להקליד אותם לאפליקציה כולל מספר התשלומים שרוצה הלקוח ולחכות לאישור. במידה ויתקבל אישור על העסקה נקבל מס' אישור אותו נוכל לשלוח ללקוח באימייל או באס אמ אס, במידה ויש סירוב ננסה להעביר שוב או נבקש אשראי אחר. אם בכל זאת עדיין אין אישור על העסקה נקבל הודעה מחברת האשראי שאין עסקה ויש בעיה עם החשבון של הלקוח.

האם סליקה סלולרית בטוחה?

סליקה סלולריתהיא שיטה בטוחה ביותר כמו כל שיטת סליקה אחרת. היא מאובטחת ומוצפנת ואין חשש שהנתונים ידלפו החוצה לגורמים זרים. חברות האשראי עושות הרבה על מנת לשמור על פרטי האשראי שלנו, לכן אין צורך לחשוש מהכנסת נתוני האשראי לאפליקציה. יש להסביר זאת אף ללקוח שלא ייבהל מכך שנתוניו חשופים לכל אחד.

יתרונות סליקה סלולרית

לסליקה סלולריתיש יתרונות רבים: היא נוחה מאוד וניתן לעשות אותה בכל מקום בו תהיו ללא תלות בתשתית אינטרנט. השיטה יעילה וחוסכת זמן רב. שיטת הסליקה מהירה היא מתבצעת תוך דקות ספורות וגם מאוד קלה לתפעול. מעבר לכך מקבל בעל העסק הסולק שליטה ובקרה על פעילות הסליקה בעסק וכן בשטח במידה ומדובר סוכנים אשר נמצאים בשטח, דו"חות בזמן אמת ועוד.

george

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Next Post

ליצור אתר

א אוק 9 , 2016
  ליצור אתר כיום זוהי פעולה נפוצה ואף פשוטה שכמעט כל גולש התנסה בה. ליצור אתר זוהי פעולה הכרחית בעיקר לכל איש מקצוע שזהו כלי עבודה עבורו, וכן לכל העוסק במכירות של מוצר כלשהו אף כתחביב. כיום כל שכבות הגיל משתמשים באפשרות ליצור אתר – החל מילדים היוצרים אתר הקשור […]
שינוי גודל גופנים